فان جوان
 • کد مطلب : 8387
 • تاریخ انتشار : ۱۶ - ۰۵ - ۱۳۹۶
 • دیدگاه : 0
 • دسته : گردشگری

  چرا کویر مرنجاب ساماندهی نمی شود؟

  چرا کویر مرنجاب ساماندهی نمی شود؟

  چرا کویر مرنجاب ساماندهی نمی شود؟

  چرا کویر مرنجاب ساماندهی نمی شود؟

  چرا کویر مرنجاب ساماندهی نمی شود؟
  چرا کویر مرنجاب ساماندهی نمی شود؟
  چرا کویر مرنجاب ساماندهی نمی‌شود؟ بخش گردشگری تبیان محسن یارمحمدیان با بیان اینکه دوره آزمون و خطا در منطقه مرنجاب گذشته است، اظهار کرد: در بحث گردشگری اولین موضوع بحث فراهم کردن زیر ساخت‌هاست که برای بهره برداری بیشتر از ظرفیت و استعداد کویر در جذب گردشگر الزامی است. وی افزود: موضوع دیگر، وجود افراد متخصص ...

  چرا کویر مرنجاب ساماندهی نمی‌شود؟

  بخش گردشگری تبیان
  کویر مرنجاب

  محسن یارمحمدیان با بیان اینکه دوره آزمون و خطا در منطقه مرنجاب گذشته است، اظهار کرد: در بحث گردشگری اولین موضوع بحث فراهم کردن زیر ساخت‌هاست که برای بهره برداری بیشتر از ظرفیت و استعداد کویر در جذب گردشگر الزامی است.

  وی افزود: موضوع دیگر، وجود افراد متخصص و عاشق در زمینه کویر و گردشگری است که بتوانند با برنامه ریزی‌های درست راه استفاده درست از طبیعت بکر و خدادادی را نشان دهند و با راهکارهای علمی، منطقی و تعامل با همه ارگان‌های مسئول و مردم منطقه به پیشرفت و آبادانی کویر کمک کنند.

  معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی استان اصفهان با بیان اینکه کویر مرنجاب جایگاه مکانی استراتژیک، خاص، اکوسیستم بکر و خارق العاده ای دارد، تصریح کرد: در اکثر مناطق کویری کشور مشکل گردشگری و ترانزیت انسانی را داریم ولی در بحث مرنجاب با توجه به موقعیت ممتاز و ویژه آن، ما مسئولان غفلت کرده‌ایم و باید دین خود را به این طبیعت بی نظیر ادا می‌کردیم.

  یارمحمدیان با اشاره به پیگیری ساماندهی مرنجاب در کارگروه‌های مختلف با پیگیری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی افزود: خوشبختانه معاون گردشگری سازمان یکی از علاقه مندان به گردشگری و خصوصأ کویر مرنجاب بودند که با دانش ٬ تعامل و دیپلماسی وقایع مرنجاب را رصد می کرد و با همه ارگان‌ها ونهادها تعامل داشت تا وضعیت کویر مرنجاب به سرانجام برسد.

  وی ضمن اشاره به روند روبه رشد صنعت گردشگری به خصوص در بخش مرنجاب تصریح کرد: قرار بود درهمین چند روز آینده پنجمین جلسه کارگروه ویژه ساماندهی مرنجاب برگزار شود که متاسفانه با جابه جایی رحمانی موحد برگزار نمی شود وامیدوارم این جابجایی تاثیری بر روند رو به رشد گردشگری نداشته باشد.


  منبع: ایسنا

  ارسال نظر

  نظرات برای این مطلب بسته شده است !

  خبرنامه سایت
  برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را بدون www در کادر زیر وارد کنید و روی عضویت کلیک کنید.
  ما هرگز ایمیل شما را اسپم نخواهیم کرد .
  تبلیغات بنری
 • تبلیغات
 • جدیدترین مطالب سایت
  پربازدیدترین مطالب
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای سایت تفریحی محفوظ می باشد .

  تهیه و تولید : پارس وی پی

  طراحی سایت سئو